Nuoširdžiai dėkoju už puikiai atliktą manikiūrą! Kaip visada – kruopščiai, profesionaliai ir labai maloniai. Visada gera sugrįžti. Ačiū už jūsų darbą ir rūpestį!
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Skirmantė•prieš 6 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku 👍
Paslaugą atliko Samanta•Ilgalaikis gelinis manikiuras