Po šio manikiūro net kavos puodelį laikau elegantiškiau. Nagai tokie gražūs, kad gaila ką nors liesti! Ačiū už nuostabų darbą!
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Meda•prieš 9 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras, labai kruopštus darbas ir malonus aptarnavimas. Esu labai patenkinta rezultatu! 🤩
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Inesa•prieš 9 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi rezultatu! Manikiūras atliktas kruopščiai ir profesionaliai, nagai atrodo nepriekaištingai. Malonus bendravimas ir jauki atmosfera. Tikrai sugrįšiu ir rekomenduoju kitoms!
Paslaugą atliko Laura•Natūralių nagų stiprinimas
Danguolė•prieš 9 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šauni meistrė. Labai patiko kirpimas. 🥰
Paslaugą atliko Regina•Kirpčiukų kirpimas
Monika•prieš 10 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpėja maloni, o jos rankos miklios. Rekomenduoju.