Lavándula masažo terapija

Šeimyniškių g. 21A, Vilnius, 09200
5,0
6 atsiliepimai
Šeimyniškių g. 21A, Vilnius, 09200

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
6 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Labai patiko atpalaiduojantis masažas - puiki savaitgalio pradžia po sunkios savaitės. Be to, masažo meistrė noriai dalinasi žiniomis, tad po procedūros išejau ir sužinojusi šį tą naujo. Tikrai ateisiu dar!
Laura
prieš mėnesį
Nuostabi atmosfera, profesionalus masažas, specialistė įsiklauso į visus pageidavimus, kokybė gerokai pranoksta didžiuosiuose salonuose siūlomas paslaugas, o kaina tik dar labiau suvilioja. Malonus atsipalaidavimas garantuotas!
Kotryna
prieš 4 mėnesius
Esu labai patenkinta lankydamasi šiame salone. Masažai atliekami profesionaliai ir itin dėmesingai. Salono atmosfera pasižymi rytietišku jaukumu, kur galiu visiškai atsipalaiduoti ir užsimiršti nuo visų rūpesčių. Labiausiai patinka masažas su jogos elementais, nors mielai renkuosi ir kitus masažus, priklausomai nuo to, ar po to noriu jaustis energingai ar priešingai - slopiai.
Indrė
prieš 4 mėnesius
Nusprendžiau palepinti savo vaikiną, kuris labai daug dirba, tiek dienomis, tiek naktimis, tad užsirašiau jį masažui, kad atsipalaiduotų visu 100%. Savo pasirinkimu neklydau - aplinka neperkrauta daiktais ir spalvomis, šviesi ir maloni, sutikimas be galo draugiškas ir šeimyniškas, ir masažas, kaip tvirtino draugas, buvo superinis! Pati buvau viso seanso metu, ir pripažinsiu, labai pavydėjau jam, nes kai pamačiau jo švytintį veidą vos tik nulipusį nuo masažo stalo/gulto, norėjosi kaip mat atsukti laiką ir susikeisti su juo vietomis!:))
Gerda
prieš 4 mėnesius
Likau maloniai nustebinta šia, kad ir nedidele, bet labai jaukia aplinka. Paslaugos suteiktos išties paliko tik geriausius įspūdžius ir pojūčius. Ketinu grįžti ir parekomenduoti savo draugam. Ačiū masažo terapeutei Aleksandrai už procedūras.
Diana
prieš 4 mėnesius
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Lavándula masažo terapija
Šeimyniškių g. 21A, Vilnius
09200

''Lavándula'' masažo terapijos kabinete atliekami viso kūno ir segmentiniai jogos bei refleksologiniai masažai. Masažo terapija yra pritaikoma indivualiai pagal jūsų poreikius. Atliekami kokybiški liekninamieji masažai. Laukiame visų norinčių atgauti kūno ir nuotaikos pusiausvyrą.

''Lavándula'' massage therapy room offers a rich variety of massages based on Thai Yoga technique. You can chose from relaxing to effective slimming massage therapy. If you feel like balancing your body and mind, feel free to book an appointment and experience the power of massage therapy.

Pirmadienis
10:0022:00
Antradienis
Uždaryta
Trečiadienis
Uždaryta
Ketvirtadienis
Uždaryta
Penktadienis
10:0022:00
Šeštadienis
10:0022:00
Sekmadienis
10:0022:00

Masažo salonai netoliese