Buvau prieš savaitę su viršum, darė man gelinį lakavimą - iki šiol puikiai laikosi. :) Darbuotoja buvo labai dėmesinga ir maloni, padėjo ir spalvą išsirinkti, patarė kaip nagus geriau prižiūrėti ir t.t.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Marija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni darbuotoja buvo, ne tik apkirpo, bet ir pakonsultavo dėl plaukų priežiūros, pasiūlė keletą plaukų modeliavimo variantų.
Paslaugą atliko Daiva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Marija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gražus nagų dizainas, puikiai parinkta spalva. Rekomenduoju kaip itin kruopščią nagų dizaino meistrę.