Patogus privažiavimas, vos tik įėjus, jauku. Darbuotojos dėmesingos. Pirmą kartą čia apsilankiau, bet grįšiu pas kirpėją Liną D.
Paslaugą atliko Lina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Nomeda•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super meistre
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lukas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku.
Paslaugą atliko Lina•Vyriškas kirpimas
Remigijus•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Miela,kruopšti specialistė, puikiai sutvarko nagus, patarimus duoda renkantis spalvą. 100%.
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Orinta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
NEREKOMENDUOJU!!! Kai pasirenki paslaugą - šaknų dažymas už 25 Eur, o po apsilankymo sumoki 47 Eur, nes papildomai buvo pakirpti plaukų galiukai-jautiesi apvogtas vidurį baltos dienos!!! Dėl kirpimo skundų neturiu, bet dažymas - silpnoji darbuotojos sritis: dažų spalva parinkta neatsižvelgiant į kliento pageidavimus, grubus plaukų plovimas.