Visada malonu sugrįžti. Oksana labai profesionali ir dėmesinga.
Paslaugą atliko Oksana•
Antakių ir blakstienų dažymasRodyti viską...
Asta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta procedūra. Ana draugiška ir profesionali. Po 5 procedūrų jau labai geras rezultatas, plaukeliai beveik visai nebeauga, tikrai rekomenduoju!