Paslaugą atliko Daiva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aušra•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ingrida yra nuostabi meistė. Aš važiuoju pas ją būtent iš kito miesto galo nes kitos tokios geros meistrės nesu sutikusi. Be galo kruopšti. Nagai atrodo fantastiškai po apsilankimo pas ją. O paskutinį kartą manikiūras laikėsi 5 savaites. Rekomenduoju!