Labai pešė plaukus, tikrai matė, kad plaukas ties galais veliasi, bent jau priemone kokia nuo velimosi būtu panaudojusi arba bent jau prilaikiusi Šaknis, kad nerauti plauku.
,,Salonas’’ gal labiau kirpykla taip pat nepatiko, viskas kaip ir tvarkinga bet toks įspūdis, kad norėjo kuo prabangiau padaryti bet nelabai išėjo, toks ,,sovietiškai naujoviškas”
Paslaugą atliko Daiva•Plaukų procedūros
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko, labai maloni ir kruopšti meistrė.
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Rūta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Maloni, darbšti,ir darbais jos esu patenkinta!
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras