Labai puikiai atliktas manikiūras. Jau 4 savaitės, o laikosi kuo geriausiai. Jokių atsilaupymų, kas iki to būdavo jau po 2 sav. O svarbuausia jokio storo sluoksnio. Džiaugiuosi atradus🙂.
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aušra•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Anastasija - puiki meistrė, rekomenduoju.
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Odelės gražiai sutvarkytos, bet patys nagai labai stori, tai tikrai negražiai atrodo, forma riestoka, ko niekada neturėjau. Mergina visiškai nekalba lietuviškai.
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Greta•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku.
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ana•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni kirpėja, darbas be priekaištų kaip visada :)