Не очень понравилось, то что в бронировала за 18 евро, а в итоге мастер объявил 20 евро . Если в резервации одна цена (18 евро) так сделайте педикюр на 18 евро, а не занимайтесь самодеятельностью.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Veronika•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas buvo tiesiog puiku!
Paslaugą atliko Daiva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Krupščiai ir atidžiai atliko manikiurą
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gerda•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai ❤️
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras