Lavesa grožio studija Atsiliepimai

Viršuliškių g. 83, Vilnius, 05113

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
4143 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Very neat and careful
Labai kruopsčiai ir gražiai padarytas manikiuras. Savo darbo meistrė, ačiū Anastasijai.
Ingrida labai maloni ir atidi meistrė. Rekomenduoju!
Dariausi gelinį manikiūrą pas Liną. Viskas puiku. Esu patenkinta rezultatu.
Manikiūrą dariausi birželio 14d. (pirmadienį). Bekerpant odeles visų pirštų jos kraujavo. Manikiūristė pakomentavo "kaip arti jūsų kapilarai". Svarbu paminėti, kad manikiūrą su geliniu lakavimu darausi dažnai, ir niekada nėra kraujavęs daugiau negu vienas pirštas. Po manikiūro kelias dienas odeles skaudėjo, jos raudonavo ir tino, o ketvirtadienį (praėjus 3d. po manikiūro) atsikėlusi pamačiau, kad vieno piršto odelė supūliavo, pirštas ištino. Kreipiausi į gydytojus, teko vartoti antibiotikus.