Po atlikto manikiūro beveik visos odelės skausmingos. Pirštai ties nagu ištinę ir paraudę, kraujuoja. Manikiūro metu su Freza pažeidė odeles. Nei karto kitur taip nėra buvę. Nemaloni patirtis, tačiau visiems būna blogų dienų. Bet daugiau ten neisiu.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Juste•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko darbas, tik norėjosi daugiau sterilumo (nemačiau, kad prie manęs išpakuotų įrankius)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dovilė•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai atliktas pedikiūras, grįšiu ne kartą
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Simona•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
...
Paslaugą atliko Anastasija (rusakalbė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lina - pati geriausia kada nors mano turėta meistrė, tikra savo srities profesionalė! Viskas atliekama labai kruopščiai ir švelniai, be jokių užgavimų, kraujavimų ir skausmų procedūros metu ir po jos. Po apsilankymo rankos ir nagai visad atrodo TOBULAI 👌 Niekas niekada neatšoka - pasaka! Labai buvau Jūsų pasiilgus ir labai laukiau sugrįžtant! Ačiū Jums labai! 💚