Papildymas praėjusio komentaro, jog mano sena meistrė iš kito salono įvertino plaukų būklę praėjus mėnesiui po procedūros šiame salone. Kojų lazerinę epiliaciją atlieku 1 max 2 kartus į metus, šis kartas buvo antras, nes jau dariausi prieš keletą mėnesių, tačiau po nekokybiškos procedūros teks ir trečią kartą darytis:) Beabejo gaila išmestų pinigų, ne 30 eurų kainuoja šis malonumas, nes galiausiai prašyta taisyti buvo tik vieną šlaunų zoną. Sėkmės!
Plaukų šalinimas lazeriu
Yulia•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai nemaloni patirtis su šiuo salonu. Atlikau palaikomąją lazerio kojų, bikinio ir pažastų epiliaciją, už kurią sumokėjau ~200€. Šias procedūras jau n metų darausi kituose salonuose, šį kartą pabandčiau čia. Deja, rezultatai netenkino, mano sena meistrė patvirtino, jog šlaunų zoną salonas turėtų perdaryt nemokamai. Po 4 skambučių salonas nieko nepasiūlė. Netaupykite tų keliasdešimt eurų, nes jų lazeris yra labai silpnas.
Plaukų šalinimas lazeriu
Yulia•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Likau labai patenkinta po apsilankymo! Puikiai atliktas darbas. Tikrai rekomenduoju meistrę 😊