Nuostabi kirpėja! Maloni, darbšti ir išmananti savo darbą ☺️ apsilankymo metu žavesio įgavo ne tik plaukai, bet ir veidas pasidabino šypsena! Ačiū!
Paslaugą atliko Larisa•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kamilė Gabrielė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ne pirma karta kerpames. Gera meistre :)
Paslaugą atliko Larisa•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai patiko aptarnavimas ir šukuosena. turiu rašyti kad žodžių daugiau būtų tai ir rašau. o kiek daug reikia simbolių. nieko sau kas tiek skaitys. negali tiek atsiliepimas užimti vietos
Paslaugą atliko Larisa•Vyriškas kirpimas
Kes•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi Meistrė, puikiai parinko spalvą ir kirpimą.
Džiaugiuosi nuostabiais plaukais. Rekomenduoju!