Daug metų lankausi pas Evą, visuomet esu labai patenkinta jos atliekamomis grožio procedūromis, aukšta kokybe, draugiška atmosfera. Labai jaukus salonas, rekomenduoju. Liksite patenkintos!
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Danute•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas pedikiūras, labai profesionali meistrė, greitai ir kokybiškai dirbanti!
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Jūratė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Eva labai rūpestinga ir kruopšti meistrė.
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Rūta•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė 🫶
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Andželika•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras. Labai patiko, sugrįšiu