Jau įėjus į saloną buvo aišku, kokia nuostabi atmosfera čia vyrauja. Meistrė labai maloni ir profesionali, pasitiko šiltai bei draugiškai. Manikiūras atliktas nepriekaištingai – rezultatas pranoko lūkesčius. Aplinka labai graži, jauki ir tvarkinga. Rekomenduoju 100 %!“ 🌸💅
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Titas•prieš 19 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Galiu pamilti savo pėdas iš naujo, darbas buvo greitas ir kruopštus ačiū
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Karina•prieš 20 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Ne tobulai, bet pakankamai gražiai padarė nagučių korekciją. 🌸
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Gabrielė•prieš 28 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Visada išpildo norus!
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis lakavimas