Higieninis maniukuras be lakavimo buvo atliktas labai gerai, salonas jaukus, o Viktorija yra labai maloni ir kvalifikuotai atlieka darbą. Ačiū
Paslaugą atliko Viktorija•Manikiūras
Jelena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą dariausi veido masažą pas Evą. Labai patiko, atsipalaidavau, rezultatas nustebino! Tikrai ne vieną kartą dar eisiu masažo!!! Ir tikrai rekomenduoju. Ir meistrė puiki ir atmosfera jauki, ir procedūra tobula!
Esu labai dėkinga!
Paslaugą atliko Eva_veido masažai•Veido masažas
Danute•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus darbelis, esu labai patenkinta 😊
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaskart jaučiuosi ne tik palepinta aukštos kvalifikacijos procedūra, jaukia atmosfera, bet ir maloniu draugišku pokalbiu su MEISTRE. AČIŪ!!!