Labai džiaugiuosi atradusi šią meistrę. Tobulesnio manikiuro ir lakavimo dar neturėjau. Patys geriausi įvertinimai.
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ausra•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Elžbieta kaip visada nuostabi! Ne tik profesionaliai atliekanti savo darbą, bet ir šilta, maloni ir rūpestinga. Pas ją visada gera sugrįžti. Ačiū !!!
Paslaugą atliko Elžbieta•Manikiūras
Vilma•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, draugiška ir puiki meistrė. Daug metų pas ją lankausi, visada lieku patenkinta. Kas dar svarbu, kad ir maloniai pabendravus nuotaika išlieka ilgam. Norisi sugrįžti ir į jaukią aplinką, kur ir kavutės pasiūlo ir profesionaliai aptarnauja!
Esu dėkinga Evai!
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Danute•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada labai malonu apsilankyti pas Elžbieta 😊 labai maloni , faina, ir draugiška pašnekovė 🙂 darbeliai nuostabus 🥰
Paslaugą atliko Elžbieta•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Inga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai ačiū meistrei Viktorijai už manikiūrą, puikiai laiko
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras