Lavish beauty & esthetics Atsiliepimai

Aguonų g. 17D, Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
537 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai atliktas manikiūras. Kruopštus darbas, būtinai sugrįšiu.
Man labai patinka meistrė Elžbieta ir jos atliekamas darbas. Pedikiūras atliktas nepriekaištingai. Užsirašiau kitam kartui.
Darbas laikosi nuostabiai. Senokai taip nesidžiaugiau.💖💖💖
Labai patiko! Darbas nuostabus! Meistrė labai kruopšti. Tikrai dar grįžiu.
Puikiai, profesionaliai ir greitai atliktas manikiūras. Mėgstamiausia mano vieta manikiūrui ir pedikiūrui - visos meistrės nuostabiai gerai dirba.
6
1
6
7
8
91
8