Švari ir jauki aplinka. Malonus aptarnavimas ir labai kruopščiai atliktas darbas. Tikrai nuostabi meistrė pas kurią visada norisi grįžti. Didžiausias ačiū Elžbietai.
Paslaugą atliko Elžbieta•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Ana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada - idealiai atlikta korekcija, nuostabi meistrė, skani kava ir itin jauki atmosfera! ačiū!
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Vaida•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada kruopščiai ir labai gražiai atliktas darbas.
Paslaugą atliko Eva•Natūralių nagų stiprinimas
Nijolė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus bendravimas, profesionaliai atliktas manikiūras ir pedikiūras. Ačiū Viktorijai.