Džiaugiuosi atlikta paslauga, antakiai atrodo super✨. Greta puikiai išmano savo darba ir visada pasitiks jus su šypsena. Studija super jauki, atpalaiduojanti atmosfera❤️
Antakių korekcija siūlu
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija labai profesionaliai padarė japonišką manikiūrą
Paslaugą atliko Viktorija•Manikiūras
Renata•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, rezultatu džiaugiuosi.
Antakių korekcija siūlu
Audrone•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kiekvieną kartą Eva pasitinka draugiškai, šiltai, pasiūlo gardžios kavos, sukuria puikią atmosferą! Labai žavi naujo salono jaukumas, gražu!Labai profesionali meistrė, lankausi pas ją daugiau kaip 15 metų ir niekada nesu nusivylusi! Esu labai dėkinga!
Paslaugą atliko Eva•Manikiūras
Danute•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki atmosfera, malonios ir profesionalės specialistės. Jaukus ir naujas salonas. Labai rekomenduoju.