Atmosfera labai gera. Greitas,profesionalus darbas. Labai patiko.Rekomendoju.
Paslaugą atliko Viktorija•Manikiūras
Ludmila•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai atliktas manikiūras su geliniu lakavimu. Viktorija puiki specialistė! Labai atsakingai parenka priemones, pataria dėl spalvų. Atmosfera labai jauki, rami ir maloni.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jurgita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Eva, Jūs visiška profesionalė, ačiū! 🌸🌸🌸🫶🏼
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, nagai atrodo tobulai, visada lieku patektinta jos darbu.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Asta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visų pirma labai estetiškas ir gražus salonas, malonu ir jauku būti. Mano nagai buvo labai trumpi, tačiau Viktorija suformavo ir padarė tobulai, atlaikė iki sekančio vizito puikiai! Kruopšti, maloni, komunikabili, puikiai savo darbą atliekanti meistrė!
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis lakavimas