Visada labai maloni ir profesionaliai atlieka darbą
Paslaugą atliko Elžbieta•Plaukų šalinimas lazeriu
Greta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko apsilankymas.Dariausi lazerio epiliacija su diodiniu lazeriu.Pati aplinka labai graži ir jauki.Švaru,labai skaniai kvepia🥰taipogi belaukiant kol pakvies į kabibetą,galima pasivaišinti kava arba arbata bei paskanauti saldainiais.Buvau atėjus pirmą kartą.Lankiausi pas Džiulijeta.Ši meistė yra tikrai nuostabi.Ji yra begalo maloni ir supratinga bei matosi,kad yra tikra specialistė savo darbo,rekomenduoju!❤️
Paslaugą atliko Elžbieta•Plaukų šalinimas lazeriu
Marta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė.
Paslaugą atliko Elžbieta•Plaukų šalinimas lazeriu
Rūta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nuoširdi ir profesionali specialistė, Karolina☺️
Paslaugą atliko Karolina•Plaukų šalinimas lazeriu
Eglė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo išsamiai paaiškinta apie procedūra . Gabrielė labai maloniai bendravo ir atliko procedūra.