Labai rekomenduoju kosmetologę Dovilę. Pas ją lankausi labai seniai ir esu ja labai patenkinta. Maloni ir kvalifikuota!
Zivile•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau trečius metus pas šitą meistrę lankausi. Į jokią kitą nekeisčiau. Kaip visada maksimaliai kruopščiai 🤗
Austėja•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas buvo puiku, rekomenduočiau kitiems!
Eglė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi patirtis ir puikus rezultatas po procedūros! Ačiū meistrei Gretai už daugybę klausimų, pasitikslinimų ir kruopštumą, kurio dėka, galiu džiaugtis nuostabiais antakiais. Nekantraudama, lauksiu kito vizito! 🙌
Lauryna•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visad malonu sugrįžti :) viskas nepriekaištinga - tiek aplinka, tiek paslaugų kokybė, tiek bendravimas su klientu.