Meistrė Gintarė nuostabi, savo srities specialistė ir labai šiltas žmogus:) Viską paaiškino, kas bus daroma, nuolatos teiravosi ar viskas gerai, atmosfera tikrai jauki. Blakstienų laminavimo rezultatas nuostabus, negaliu atsidžiaugti:) Rekomenduoju!
Agnė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni meistre! Aciu❤️
Violeta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gintarė kruopšti, maloni ir atsakingai žiūrinti į savo darbą.
Rugilė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė atsižvelgė į mano norus, paprašius, šiek tiek pataisė, jog išgauti tikrai norimą rezultatą. Rekomenduoju :)