Nuostabi specialistė, labai kruopšti, itin dėmesinga ir draugiška. Puikiai atliko paslaugą. Labai patiko, rekomenduoju
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovilė yra visiška profesionalė, savo veido odą patikiu jai jau ne vienerius metus.
Labai maloni, visada malonu grįžti, gauti vertingų patarimų! :)
Indrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai!
Sima•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki ir labai maloni specialiatė !
Paulina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionalus bendravimas bei aptarnavimas.Meistė,Greta labai draugiška,papasakojo kaip vyks pasirinkta procedūra,pasiteiravo ar jau buvo tokia atlikta ankščiau ar buvę reakcijų į medžiagas bei kaip norėčiau,kad būtų atlikta.Procedūros laikas greit praėjo,rezultatai labai džiugina.