Lankausi pas Gintarę antakių ir blakstienų procedūroms jau ne pirmą kartą ir visada malonu sugrįžti. Nuostabi meistrė ne tik paslaugų kokybe, bet ir vidumi. Ačiū 🤍
Gabrielė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni specialistė, po procedūros jaučiuosi labai graži! Didžiausios padėkos Gintarei, būtinai grįšiu.
Diana•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Austėja, kaip visada aukščiausiam lygyje! Ačiū už gražią veido odą ir rūpinimasi ❤️
Indrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, kruopšti bei profesionali meistrė. Didžiausios rekomendacijos! 🫶😊
Miglė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gintarė yra nereali meistrė, begalo maloni bei draugiška. ❤️🔥 Išsamiai papasakojo apie procedūrą bei atsakė į visus kylančius klausimus. Pats procedūros rezultatas yra puikus, tikrai dar kartą sugrįšiu!🌸