Labai maloni meistrė, darbas atliktas ypač kruopščiai:)
Emilija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai draugiška, kruopšti, žinanti ką daro. Atmosfera irgi labai šilta. Rezultatas nuostabus, blakstienos laiko daugiau nei kelias savaites, nėra susivėlusios ir gražiai atrodo. Tikrai rekomenduočiau, nepasigailėsit ir norėsit sugrįžti ne vieną kartą!❤️
Paula•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali, kruopšti meistrė. Rekomenduoju!
Klientė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko, profesionali meistrė. Lankysiuos ir toliau :)