Labai ačiū Dovilei už visad šiltą priėmimą, rūpestį bei gilinimąsi į individualias kliento problemas, jam labiausiai tinkamo gydymo parinkimą.😍🤗 Tik geriausios rekomendacijos.🙂🌷
Agnė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laminavausi blakstienas pas Gretą, labai esu patenkinta rezultatu, blakstienos atrodo puikiai! Labai rūpestinga meistrė, labai atidžiai viską darė ir pasakojo, ką daro. Būtinai sugrįšiu!
Karina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jauki aplinka, kokybiškos paslaugos. Evelina sutiko itin maloniai ir užtikrino maksimalų komfortą procedūros metu. Lankysiuosi ne kartą :) rekomendacijos!