Tiek meistrė, tiek pati salono atmosfera labai maloni. Rezultatai po procedūros garantuoti!! Ačiū, Evelina! ❤️❤️❤️
Jorė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai ir profesionaliai atliktas blakstienų laminavimas. Gintarė švelni ir maloni, jaučiasi, kad tikrai myli savo darbą ir orientuojasi į kokybę :) Nuoširdi rekomendacija, būtinai sugrįšiu!
Kornelija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Galėčiau kiekvienąsyk parašyti puikiausią atsiliepimą apie vizitą ir talentingąją Austėją. Ačiū Jai!
Jurgita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada malonu pas Gintarę atvykti. Puikiai atrodo antakiai. Ačiū!
Goda•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dovile yra mano atradimas, vienareiksmiskai. Labai rekomenduoju.