Tiek salonas, tiek atmosfera puiki. Evelina nuostabi meistrė, procedūros laikas visiškai neprailgsta. Tiesiog norisi sugrįžti. :)
Laura•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
July•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Sugrisiu dar ir dar , patiko labai . Evelina puiki specialiste
Evelina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, rekomenduoju! Patiko tiek veido, tiek antakių procedūros.
Greta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Džiaugiuosi atradusi Liną kaip kosmetologę. Aš labai atsakingai atsirenku, kam patikėti savo veido priežiūrą. Lina yra viena iš nedaugelio grožio specialistų, kuria galiu besąlygiškai pasitikėti. Ačiū tau, Lina!