Šį kartą pasirinkau LED blakstienų priauginimą , tai labai patiko, meistrė labai maloni ir kruopšti.
Paslaugą atliko Oksana papildomi laikai Rygos g52•Blakstienų priauginimas
Diana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko.
Paslaugą atliko Oksana papildomi laikai Rygos g52•Blakstienų priauginimas
Greta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! 👌
Paslaugą atliko Oksana Ukmerges g 308•Blakstienų priauginimas
Gita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - super!🥰❤️
Paslaugą atliko Oksana papildomi laikai Rygos g52•Blakstienų priauginimas
Kamilė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atvykau klasikiniam blakstienų priauginimui, tačiau meistrė patarė darytis LED priauginimą, nes esą jis geresnis ir blakstienos laikosi ilgiau. Jau pirmąją savaitę blakstienos vis kraipėsi į visas puses ir sunku buvo jas sušukuoti. Dabar (po 3 sav.) kybaliuoja vos keli neaiškūs į kuokštus sušokę blakstienų gabalai :( Blakstienas auginuosi tikrai ne pirmą kartą ir ne pirmus metus, tačiau tokio jovalo dar nesu turėjusi :( Gal man tiesiog nepasisekė...
Paslaugą atliko Oksana Ukmerges g 308•Blakstienų priauginimas