Lepí / Odos Estetikos Studija Atsiliepimai

Naugarduko g. 41B-101, 03227 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
68 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Rekomenduoju 100%! Veido valymas atliktas nepriekaištingai – oda tapo švari, skaisti ir pastebimai sveikesnė. Puiki specialiste ir labai maloni atmosfera.
Nuostabi patirtis! Nuo viso kūno limfodrenažo iki iškart matomo rezultato po veido valymo! Jaučiausi tikro profesionalo rankose, gavau daug patarimų! Džiaugiuosi atradusi Žiedę, tikrai sugrįšiu dar ne kartą 🤍
Patiko profesionalumas ir jauki atmosfera, rekomenduoju🌸
Kaip visada atidi, maloni, profesionali.
Lankausi jau antrą sykį ir lankysiuosi dar ne kartą! :) Nuostabi specialistė, puikiai išmano savo darbą, yra be galo dėmesinga ir labai šilta kaip žmogus. Džiaugiuosi atradusi Žiedę bei bandysiu kalbint dabar vyrą apsilankyti :D