Lina estetikos centras

5,0
29 atsiliepimai
Siesarčio 9-2, Riešė, Vilniaus r., 14265
Atidaryta Šiandien: 10:00 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
29 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada, TOBULAI😍
Likau labai patenkinta šviesos terapijos rezultatu! Jau po pirmos procedūros pastebiu rezultatą!
Profesijonalu, puiki komunikacija, puikiai nustatyta odos problemos ir puikūs patarimai, kaip tai išspręsti.
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko
Puikiai atlikta procedūra pagal mano odos tipą, ačiū! Iki kito karto!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Apie

Apšvietos epochos mąstytojas Šarlis Monteskje yra pasakęs, kad geriausias darbas yra tas, kuris dirbamas su įgimtu polinkiu. Taip galėčiau apibūdinti ir savo pasirinkimą, kai 2013-2016 m. Vilniaus Kolegijoje įgijau bendrosios praktikos slaugytojos/ estetinės medicinos specialybę. Nors ne iškart, bet pavyko atrasti mėgstamiausią savo profesijos kryptį – estetinę mediciną. Didžiausią džiaugsmą suteikia akimirka, kai paciento veidas nušvinta džiaugsmo šypsena dėl išgydytos rožinės, aknės ar pašalintų kitų odos būklės trūkumų. Siekiant puikiausių rezultatų savo profesines kompetencijas nuo 2016 m. plėtojau Jungtinėje karalystėje bei mūsų šalyje vykusiuose seminaruose bei kvalifikacijos kėlimo programose, kur įgijau teorinių žinių apie Cutera lazerį ir Venus Legacy aparatą, praktinio darbo įgūdžių su šiais įrenginiais, susipažinau su inovacijomis taikomomis šiuo metu gydant raudonį, aknę, rožinę bei šalinant įvairius odos būklės trūkumus rūgštiniais ir kitais preparatais. Studijos ir kvalifikacijos kėlimo programos padėjo suformuoti modernų holistinį požiūrį į savo specialybę ir atsakomybę už suteikiamas paslaugas, kuris yra taikomas Lina. Estetikos Centre. Jeigu Jus sudomino šis trumpas prisistatymas ir suteikiamų estetinės dermatologijos ir kosmetologijos paslaugų sąrašas pateikiamas mūsų centro portale, susisiekime.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Veidas
Masažas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Lina estetikos centras
14265 Siesarčio 9-2, Riešė, Vilniaus r.

Odos sveikatos ir grožio paslaugų teikimas „Lina estetikos centre“ grindžiamas atsakomybe už kliento sveikatą, individualios išvaizdos išsaugojimą ir įsiklausymą į kliento pageidavimus. Centro išskirtinumas yra tas, jog čia taikomas profesinių žinių ir metodikų integralumas ir jų kompleksiškumas, kuris būtinas gydant atopinį dermatitą, aknę, žvynelinę, dilgėlinę, egzemą, seborėją ir daugelį kitų odos ligų, kurių gydymui naudojami aukščiausios kokybės preparatai. Toks požiūris leidžia efektyviau padėti pacientams sprendžiant daugelį odos problemų.

Kitas Centro išskirtinumas yra tas, jog jis įsikūręs gamtos prieglobstyje ­Siesarčio 9-2, Riešėje, kur klientui suteikiama galimybė atitrūkti nuo miesto triukšmo, atsipalaiduoti, o po procedūrų dar pakviečiama prie arbatos ar kavos puodelio aptarti atliktą procedūrą bei tolimesnę gydymo eigą ir pasimėgauti gamtos jaukumu. Apsilankykite. Mes Jūsų lūkesčių nenuvilsime.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0017:00
SekmSekmadienis
10:0017:00

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Lina estetikos centras

Lina estetikos centras yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 10:00 iki 20:00 ir šeštadienis ir sekmadienis nuo 10:00 iki 17:00.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Lina estetikos centras yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 41,47 €.
Už Lina estetikos centras galite sumokėti tiek vietoje, tiek iš anksto prekyvietėje.
Šiame salone naudojami produktai
diego dalla palma
Filorga
Juvederm
Sesderma

Grožio salonai netoliese