Lankemes pirma karta. Mano dvimeciui mazyliui kirptis nepatinka, buna daug asaru, pasipriesinimo… bet Egle uzbure! Ipusejus kirpimui baigesi asaros, o pabaigoj namo nebenorejo eiti. Ir va jau antra diena, dienos metu jis mas zirzia “noriu i kirpykla!”… 😂 negaliu patiketi!
Egle nuostabiai moka bendrauti su mazyliais.
Labai labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eglė•Vaikų kirpimas
Dovilė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki kirpeja Renata, mano sunu apkirpo nepriekaistingai kruopsciai ir graziai!👌🏼💯