Nuėjau pas Loretą dėl depiliacijos cukrumi. Labai patiko, dirba švelniai ir profesionaliai. Tad nutariau išbandyti ir kitas procedūras. Likau sužavėta!
Pagalvokite prieš lankantis pas ją ;) Nes vis norisi grįžti ir patirti procedūros malonumą :D
Vita•prieš daugiau nei 4 metus
Labai geras relaksas ramybė geras atsipalaidavimas labai profesanali Loreta labai miela ir maloni ir procedūra veiksminga . Rekomenduoju . Super 100%
Paslaugą atliko Loreta•Blakstienų laminavimas
Giedrutė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlieka savo darbą, likau labai patenkinta procedūra 😊 Rekomenduoju!
Andreja•prieš daugiau nei 4 metus
Labai gera meistrė, kruopščiai atlieka savo darbą, maloniai bendrauja su klientu. Esu labai patenkinta savo blakstienomis.
Paslaugą atliko Loreta•Blakstienų laminavimas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau kelintą kartą darausi pas šią meistrę blakstienų laminavimą. Darbą atlieka kruopščiai ir profesionaliai, duoda patarimų, kaip jas paskatinti augti, ko pasekoje jos tapo tvirtesnės, ilgesnės, gražesnės ir po procedūros būna tobulos.