Lotus Masažas

4,8
466 atsiliepimai
Vingrių g. 5, Vilnius (Art of Beauty klinika), 01141
Atidaryta Šiandien: 11:00 - 20:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
466 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Массаж реально снял напряжение в шее, спине и плече. Очень рекомендую, хороший специалист.
Puiki masažo patirtis. Kiekvieną sykį apsilankęs išeinu jausdamasis reikšmingai geriau. Sportinis masažas įgalina mane bėgti dažniau ir toliau.
Masažas atliktas profesionaliai, aplinka švari, jauki!
Lengva užsirašyti, masažas stiprus ir atranda visus skaudulius.
Viskas gerai. Patogi lokacija, lengvas susisiekimas.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Kvalifikuotas masažuotojas, ITEC - sportinio masažo terapeutas Upledger Institute osteopatijos terapeutas Darbo patirtis 6 metai

Paslaugos

Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Tomas

Išmanantis darbą25
Aukštos kvalifikacijos16
Profesionalus16
Dėmesingas12

Apie saloną

Lotus Masažas
01141 Vingrių g. 5, Vilnius (Art of Beauty klinika)

Lotus masažas tikslas Vilniuje - suteikti klientui saugumo, pasitikėjimo bei jaukumo jausmą "Art of Beauty" klinikoje. Dirbu su disfunkcijos ar esančios problemos priežastimi. Iš savo darbo patirties galiu patikinti, kad visos sveikatos problemos yra sprendžiamos individualių sesijų metu, tereikia aiškaus ketinimo/intecijos, pasidavimo ir žinoma tikėjimo. Daug nuostabių pavyzdžių, žmonių ir atsiliepimų. Dėkingas nuoširdžiai visiems kurie tikite, pasitikėjote manimi mūsų bendrystės metu.

Sprendžiamos problemos: fizinio kūno ar raumenų skausmas, sąnarių problemos, stuburo problemos, ydinga laikysena, emocinis disbalansas, stresas, nerimas ar panikos atakos, neurologiniai susirgimai, žandikaulio įtampa, griežimas dantimis, galvos skausmai ir migrena, skydliaukės ir endokrininės sistemos problemos, kvėpavimo sistemos ir diafragmos sutrikimai, kraujotakos sutrikimai, limfos stagnacija ar limfos edema, celiulitas, per didelis svoris, psicho emocinės problemos, gyvenimo prasmės praradimas, mentalinės negatyvios programos, virškinimo sutrikimai, vaikystės sielos žaizdos.

Dirbu su vaikais ir sprendžiamos problemos - plokščiapedystė, raumenų tonuso disbalansas, ydinga laikysena, stuburo problemos, nerimas, įtampa žandikaulyje, pasitikėjimo savimi stoka, baimė.

Dirbu su sportininkais ir žinoma mūsų pagrindinis tikslas tapti čempionais. Sesijų metu atliekamos: Raumenų disbalanso korekcijos, miofascijinių įtampų paleidimas, po varžybinis atsipalaidavimas, profilaktiniai masažai siekiant užsibrėžto tikslo. Traumų prevencija bei atsistatymas po patirtų traumų. Pasitikėjimo bei savivertės augimas. Padedu ruoštis varžyboms ir tikiu, kad tie kurie lankosi pas mane gerina savo asmeninius rezultatus. Akivaizdūs pavyzdžiai ir atsiliepimai.

Lojalus klientas - žmogus kurio vertybė yra sveikata. Siekdamas skatinti sveikatingumą bei gerą savijautą rekomenduoju programą 5+1. Nusprendžiate praeiti 5 masažų ar terapijų kurą ir vieną terapiją gaunate pasirinktinai dovanų.

Mano prioritetas yra sveikata ir į žmogų žiūriu kaip į visumą - holistiškai. Kūnas, protas bei siela yra vientisumas, harmonija bei pusiausvyra.

Žmogaus kūnas yra išmintingas, tereikia įsiklausyti į jį bei leisti procesui ir išminties jėgai vesti į pusiausvyrą bei išgyjimą. Aš to visiems ir linkiu.

Būkite sveiki ir laimingi!!!

Lotus masažas darbuotojas Tomas dirba pagal individualią veiklą. Darbo patirtis 6 metai. Akredituotas masažo specialistas, ITEC sportinio masažo specialistas, Upledger Institute osteopatijos specialistas.

PirmPirmadienis
11:0020:00
AntAntradienis
11:0020:00
TrečTrečiadienis
11:0020:00
KetvKetvirtadienis
11:0020:00
PenktPenktadienis
11:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
12:0020:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021Top Rated 2020

Masažo salonai netoliese