Ačiū Justei už puikiai atliktą veido valymą. 🤗 Aptarėme esamą veido būklę, problemų priežastis, patarė kaip toliau prižiūrėti odą. Esu labai patenkinta radusi specialistę, taip nuoširdžiai atliekančią savo darbą. Iki pasimatymo!
Paslaugą atliko Justė•Veido pilingas
Greta•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Ksenija•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
rekomenduoju! gerai ir kokybiškai atliktas veido valymas bei pasidalinta patarimų kaip prižiūrėti veidą. Ačiū! 🌻