Paslaugą atliko Inga•Antakių ir blakstienų procedūros
Tatjana•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ksenijos darbas-tai vienareikšmiškai geriausias dalykas, kuris gali įvykti Jūsų plaukams. Kruopšti ir besistengianti gauti geriausią rezultatą. Praėjus net 1.5 mėn po dažymo ir kirpimo manęs žmonės klausia, ar esu tik iš kirpyklos...turbūt nieko daugiau ir pridurti nereikia.
Pati sau pavydžiu tokios plaukų meistrės.
Paslaugą atliko Ksenija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalus darbas.
Paslaugą atliko Ingrida•Veido procedūros
Fausta•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiuras atliktas labai kruopsciai ir kokybiskai.
Paslaugą atliko Natalija•Ilgalaikis gelinis manikiuras