Viskas puikiai! Jaukus salonas, maloni meistrė, kokybiškai atliktas manikiūras🌸
Paslaugą atliko Erika•Manikiūras
Klientė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Erika•Manikiūras
Ieva•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Eriką tiesiog malonumas eiti! Viskas labai šauniai ir greitai. Gal tik norėtųsi didesnio spalvų pasirinkimo. Daugiau skirtingų spalvų apskritai, o ne 20 skirtingų raudonos spalvos atspalvių:)
Paslaugą atliko Erika•Pedikiūras
Jolanta•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija buvo labai maloni ir draugiška, bet kirpimas buvo tikrai nekokios kokybės. Išplovus galvą ir ištiesinus plaukus, pasimatė, kad nukirpta labai nelygiai ir “kampuotai”. Reikės užsirašinėti kitur, kad sutvarkytų. Gaila išleistų pinigų.
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra