Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
758 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viktorija yra labai gera stilistė ir puikiai kerpa. Šukuosena lengva tvarkyti ir net po kurio laiko kirpimas išlieka gražus.
Puiki patirtis! Labai džiaugiuosi apsilankymu – profesionalus aptarnavimas ir nuostabus rezultatas. Tikrai sugrįšiu dar kartą!
Puiki patirtis! Labai džiaugiuosi apsilankymu – profesionalus aptarnavimas ir nuostabus rezultatas. Tikrai sugrįšiu dar kartą!
Viskas puiku, kaip ir visuomet! ✨✨✨
Kaip visada puikiai, kojos po pedikiūro l. lengvos ir pasiruošę vasarai:))