Puiki ir maloni meistrė, paslauga atlikta labai gerai.
Paslaugą atliko Erika•Pedikiūras
Agnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų dažymas
Lina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada labai puikiai, greitai ir kokybiškai!
Paslaugą atliko Erika•Pedikiūras
Gerda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjau su labai prastos būklės nagais manikiūrui ir stiprinančiai procedūrai. Apžiūrėjus meistrė rekomendavo daryti japonišką manikiūrą, kuris geriau tiko mano nagų sitaucijai ir labai dėl to džiaugiuosi! Manikiūras atliktas itin kruopščiai, be aparato, o naudojant vonelę. Išėjau su itin gražiais tvarkingais ir blizgančiais nagais ✨