Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
761 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai!
Antakių dažymas ir laminavimas tapo malonumu, atradus tave, Kristina! Kas nenustoja stebinti, kad rezultatas ne svyruoja, o visuomet tiksliai toks, kokį nusistatėm pirmaisiais kartais kaip pageidaujamą! Dievinu šį pastovumą! Cheers į tavo klestėjimą, groži!
Labai miela meistrė, ačiū ir iki kito karto :)
Viskas puikiai, švariai, tvarkingai - ko tikiesi iš manikiūro.
gana greitai atliktas, bet kokybiškas manikiuras.
50
1
50
51
52
134
52