Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
761 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Puikiai, kaip visada!
Vaikas paprastai būna nelaimingas po kirpyklos ("naujos šukuosenos" sindromas), bet kai pradėjo kirptis pas Viktoriją - išeina laimingas :) Ačiū!
Kristina yra nuostabi moteris su puikiu skoniu ir stiliaus jausmu
Tobula!! Ačiū labai, mano makiažas buvo nuostabus. Dar niekada taip gerai neatrodžiau 🤩 tikrai grįšiu vėl..
Meistrė Erika gerai atliko manikiūrą, instrumentai sterilūs, aplinka labai švari, jauki, šviesi - rekomenduoju.
76
1
76
77
78
134
78