Labai gerai viskas, kaip visuomet! Maloniai praleistas laikas ir geras rezultatas.
Paslaugą atliko Viktorija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Karolina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Maloniai praleistas lailas ir kokybiškai viskas atlikta!
Paslaugą atliko Viktorija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Karolina•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionali kirpėja, nuoširdus žmogus, tikrai apsilankysiu dar ne kartą.
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurgita•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Erika•Manikiūras
Neringa•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras – nagai atrodo tvarkingai ir estetiškai. Darbas kruopštus, o rezultatas džiugina. Malonus aptarnavimas, tikrai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Erika•Ilgalaikis gelinis manikiuras