Gelinis kojų lakavimas atliktas gerai - rezultatų esu patenkinta, tačiau nagų odelių šalinimas buvo labai skausmingas ir nemalonus. Odelės nebuvo pateptos suminkštintoju, iškart buvo naudojamas medinis pagaliukas bei metalinis įrankis. Pirmą kartą buvo taip nemalonu, iki pat vakaro perštėjo aplink kojų nagus, graužė tas vietas prausiantis duše.
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Gintarė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Rasa•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Išmananti savo darbo. Puikiai 👏Ačiū
Paslaugą atliko Marija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras