M studija Atsiliepimai

Laisvės pr. 125A, 06118 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
123 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Gelinis kojų lakavimas atliktas gerai - rezultatų esu patenkinta, tačiau nagų odelių šalinimas buvo labai skausmingas ir nemalonus. Odelės nebuvo pateptos suminkštintoju, iškart buvo naudojamas medinis pagaliukas bei metalinis įrankis. Pirmą kartą buvo taip nemalonu, iki pat vakaro perštėjo aplink kojų nagus, graužė tas vietas prausiantis duše.
Labai patenkinta, rekomenduoju!
Rodyti salono atsakymą...
Išmananti savo darbo. Puikiai 👏Ačiū
Rodyti salono atsakymą...
Meistre kruopšti,maloni.Puikus manikiuras.Dar sugrįšiu.Aciu.
Rodyti salono atsakymą...
Profesionalė savo srityje. Visada paslauga atliekama nepriekaištingai:). Ačiū Jums:)
Rodyti salono atsakymą...
13
1
13
14
15
22
15