Labai maloni specialistė, jautėsi, kad atėjai pas draugę gerai praleisti laiką. 🥰
Paslaugą atliko Gintautė•Moterų visų plaukų dažymas
Jūratė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
puiki specialistė, kruopšti ir švelni, neskaudėjo net mano ypač jautrias odeles tvarkant
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ugnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tai buvo geriausia plaukų dažymo patirtis, kokią esu turėjusi. Lina profesionaliai atliko darbą ir įsigilino į mano norus, patarė, kas labiausiai tiktų mano plaukams bei jų priežiūrai. Jaučiausi išgirsta, o rezultatas pranoko lūkesčius. Esu labai dėkinga! 🤍
Paslaugą atliko Lina•Moterų visų plaukų dažymas
Jovilė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Greita ir gera procedūra, Dovilė buvo labai maloni
Paslaugą atliko Dovilė•Antakių ir blakstienų procedūros