Atpalaiduojanti patirtis ir džiuginantis rezultatas!
Paslaugą atliko Renata•Plaukų dažymas
Ingrida•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puiku!!! Rekomenduoju
Paslaugą atliko Vismantas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Oksana•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Niekada gyvenime nesu turėjusi geros patirties salone atliekant didelius pokyčius, iš labai ilgų plaukų į trumpą french bob.
Nukirpo, suformavo, patarė, paplepėjome,
Tobulai!
Paslaugą atliko Vismantas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aušra•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Gintautės šaunus darbas, plaukai atsigavę ir puikios spalvos!
Paslaugą atliko Gintautė•Moterų visų plaukų dažymas