Visažistės darbas buvo atliktas baleliui ,kuris turi laikytis 4-5 valandas,o ne vestuvių pokyliui kur turi laikytis minimum 20 valandų. Nežinau kokios medžiagos naudojamos,bet mano paakiai buvo juodi po 3valandų ir ne ašarų kaltė.
Šukuosena padaryta trumpam laikui , neprisotinta priemonių. Labai greitai leidosi .
Vieninteliu žaviuosi meistru,kuris tvarkė mano vyro plaukus,nuostabu.
Sudėjusi buvau daug vilčių,bet likau labai nusivylusi.
Sušukavimas ir proginės šukuosenosRodyti viską...
Aurelija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas
Paslaugą atliko Mikas•Vyriškas kirpimas
Deividas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visada džiaugiuosi studija ir esu patenkinta paslaugomis! 💕
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visada džiaugiuosi studija ir esu patenkinta paslaugomis! 💕