Labai šilta ir puiki meistrė💗 Makiažas išsilaikė virš paros, o oda vis dar atrodė šviežiai, jokio kaukės efekto, atlaikė ir džiaugsmo ašaras!👌🏽 Gavau labai daug komplimentų tad nuoširdi rekomendacija!
Paslaugą atliko Justė•Makiažas
Evelina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė ir labai gražiai sutvarkyti antakiai❤️
Paslaugą atliko Justė•Antakių korekcija siūlu
Simona•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Makiažas atrodė puikiai ir išsilaikė visą šventę. Puiki meistrė, išmananti savo darbą :)